טיפים להפקת בר מצווה או בת מצווה

טיפים להפקת בר מצווה או בת מצווה

במאמר הזה אנו ניתן לכם עצות לגבי ארגון מסיבת בר מצווה או בת מצווה לילדכם.


ערכו רשימת מוזמנים

על מנת לדעת כמה אורחים הנכם רוצים להזמין עליכם לערוך רשימת מוזמנים שהכוללת שמות ומספר אנשים שמתכננים לבוא. לקראת מועד הבר מצווה או הבת מצווה בקשו מהמוזמנים ליצור עמכם קשר ולאשר את הגעתם. בנוסף, רשימת מוזמנים תמנע אי נעימויות- מכיוון שכך תוכלו לוודא כי לא שכחתם אף אחד. אגב, אנחנו בבי הפי  שברעננה דואגים לכל עניין ההזמנות- כך שחסכנו לכם סיבובים וטרטורים מיותרים.

ערכו רשימת מטלות כוללת:

כתבו לכם בראשי פרקים קצרים איזה מטלות עליכם לעשות לפני תחילת הבר מצווה או הבת מצווה: לקבוע תור לספר, לקנות שמלה, לקנות נעליים, לשלוח הזמנות לקנות כיבוד וכדומה. בהמשך למתן שירותנו, אנו בבי הפי המועדון המוביל בשרון להפקת בר מצווה ובת מצווה מספקים לכם את הכיבוד: שערות סבתא, נקניקיות, פיצה, פונדו שוקולד, סוכריות גומי, חטיפים וממתקים.

ארגון ישיבה במועדון בי הפי:

באופן כללי, במידה והינם רוצים לערוך טקס רשמי קצר לפני תחילת המסיבה של הבר מצווה או הבת מצווה, או גם במקרה שתרצו לחגוג בר מצווה או בת מצווה באולם אירועים בשרון לכל המשפחה ולא רק לחברים הקרובים, יהיה יותר נוח אם תחלקו מראש את מקומות הישיבה, זה יקל עליכם במשל הבר מצווה או הבת מצווה, וכך גם תוכלו לוודא שיש מספיק מקום לכולם. רצוי שסביב שולחן ישבו אנשים שקשורים אחד לשני ולא אנשים שזרים זה לזה.
 

תיעוד האירוע:

דאגו מראש לצוות צילום אשר יתעדו את הבר מצווה או הבת מצווה של ילדכם באיכות הכי טובה שיש, רצוי לצלם גם במצלמה דיגיטלית, גם במצלמת וידיאו, ואפשר גם להוסיף מגנטים לאורחים בשביל שתישאר להם מזכרת מאירוע בר מצווה או בת מצווה בלתי נשכחים. במידה ותרצו, הכינו רשימה של צילומים שהנכם רוצים: צילום האולם, צילום עם בני משפחה מסויימים, צילום עם חברים קרובים וכדומה. תיעוד האירוע הוא חלק מאוד משמעותי בבר מצווה ובבת מצווה- הוא יזכיר לכם כל פעם מחדש (גם אחרי 20 שנה) עד כמה נהנתם.  גם את השירות הזה אנו בבי הפי מעניקים לכם כחלק מהפקת הבר מצווה או הבת מצווה, צוות הצילום שלנו הוא צוות מקצועי, שעוסק שנים בתחום הצילום.

את כל הטיפים הללו אנו מנדבים לכם לאחר שנים של ניסיון בתחום הפקת הבצר מצווה והבת מצווה באזור השרון. אנו דואגים כי כל אירוע יראה ייחודי ומהנה בפני עצמו. בנוסף, בכל הטיפים הרשומים למעלה אנו מעורבים: הזמנות, צילום, כיבוד ומגוון אטרקציות ענק לחגיגת בר מצווה ובת מצווה מושלמים.

עליכם רק להזמין את החברים והחברות- וללכת לנוח עד תחילת האירוע. אנחנו מכינים לכם הפקת בר מצווה ובת מצווה בלתי נשכחים. אז ניפגש- בשמחות!!