השכרת ציוד לאירועים

השכרת ציוד לאירועים

אם יש לכם אירוע כלשהוא, בין אם זה יום הולדת, בר מצווה, חתונה או כל אירוע אחר, יש לכם שתי אפשרויות. האחת, לשכור מקום עם כל הציוד שבו, מקום כמו אולם או גן אירועים שמספקים את כל הציוד בעסקה אחת, והאופציה השנייה היא לקיים את האירוע בבית או בכל מקום אחר בחוץ ללא ציוד, ולהשכיר את חלקו או את כולו. השכרת ציוד לאירועים יכולה להיות בכל היקף שהוא, ויש כמה דברים חשובים שעליכם לדעת לפי שאתם בוחרים ממי להשכיר את הציוד ואיזה ציוד, בכדי שלא תהיה עוגמת נפש ובכדי שהכול יעבוד בצורה חלקה.

איזה ציוד ניתן להשכיר?

לפני שנעבור על כמה דברים חשובים שרלוונטיים לעניין חשוב לדעת איזה ציוד ניתן להשכיר. אז איזה ציוד ניתן להשכיר לאירועים? הכול! החל בפריטים בסיסיים כמו שולחנות וכיסאות, וכמובן צלחות, כוסות, מזלגות, כפיות, כפות וסכינים ושאר הסכו"ם, דרך ציוד הגברה ותאורה, וכמובן גם ציוד "כבד" יותר כמו גנרטורים ומערכות נוספות. חשוב לדעת שיש גם ציוד פחות נפוץ שניתן להשכיר כמו אוהלים לאירועים וכל דבר אחר שעולה על הדעת.

לעבוד עם מישהו אמין

השכרת ציוד לאירועים צריכה להיות מחברה מקצועית ויעילה, חברה שעושה את עבודתה על הצד הטוב ביותר. כשמדובר על אירוע אין הזדמנות שנייה, וקשה לדמיין את עוגמת הנפש אם משהו חשוב יהיה חסר כמו גם אם לא יהיה תחליף למשהו שיישבר או יינזק. ולכן, אתם חייבים לעשות בירור מקיף לגבי מי שמשכיר לכם את הציוד, למה הוא מתחייב ומהן האופציות שלו לפתרונות בזמן אמת. כך לדוגמא, מה קורה אם הגנרטור שובק חיים באמצע האירוע? האם יש אחד נוסף או שהוא יכול להביא במהירות אחד אחר? מה קורה אם הזמנתם כמות מסויימת של כיסאות או שולחנות ובזמן האירוע אתם מגלים שהם לא מספיקים? האם יש פתרונות מהירים מספיק?

להכניס את הכול בחוזה כתוב!

השכרת ציוד לאירועים עלולה לטמון בחובה לא מעט בעיות. בעיות של ציוד שניזוק, בעיות של אי התאמה בין מה שסוכם למה שסופק בפועל, ובעיות אחרות. בבואכם לסגור חוזה עם מי שיספק לכם את הציוד הזה אתם חייבים להיות ברורים ושני הצדדים חייבים להבין מה סוכם ומהם התנאים השונים, ואת זה כדאי לעשות רק בכתב בכדי שלא יהיו לאחר מכן אי הבנות, טענות ודרישות. 

לבדוק עוד פעם ועוד פעם…

בין אם אתם באים לקחת את הציוד בעצמכם ובין אם מביאים לכם אותו למקום האירוע, אתם חייבים לעשות בדיקה יסודי האם כל מה שהובטח אכן סופק. מעבר לבדיקה של מה שסופק חשוב כמובן לבדוק תקינות, בכדי שלא ניתן יהיה לבוא אליכם בטענות מאוחר יותר. אם תעשו את הכול כמו שצריך, אין סיבה לדאגה. מזל טוב!