חמישה מוצרי מיתוג לעסק שלך

חמישה מוצרי מיתוג לעסק שלך

כל עסק חייב למתג את עצמו על מנת לזכות בתשומת הלב מצד הלקוחות, ליצור נאמנות בקרבם וכדי לזכות בהצלחה. מיתוג לעסק מאפשר למצב את החברה ולגרום ללקוחות לייחס למותג ערכים חיוביים. במציאות הכלכלית של היום חשוב ליצור זהות ייחודית של המותג על מנת לזכות ביתרון על פני המתחרים, וכדי להעביר מסרים שיווקיים ללקוחות החברה. לפניכם רשימה של חמישה מוצרי מיתוג לעסק שיעזרו לכם לפתח זהות מותגית לחברה.

זהות מותגית וחשיבותה
זהות מותגית חשובה לכל עסק, קטן, בינוני או גדול, על מנת לשקף את מאפייני החברה הייחודיים. זהות מותגית מורכבת מבחירת לוגו ייחודי, עיצוב משרדי החברה, מוצרי דפוס עם לוגו ופרטי החברה, סלוגן, אריזות מוצרים, פרסום בעסק באמצעות רול אפ ואמצעי שילוט נוספים, מוצרי קידום מכירות ועוד. מוצרים למיתוג העסק מסייעים לחברה להעביר מסרים שיווקיים ולשקף את הערכים של החברה על מנת ליצור זהות בקרב הלקוחות.

ניירת משרדית ממותגת
לאחר בחירת לוגו לעסק חשוב לפנות לחברה המתמחה במוצרי מיתוג לעסק על מנת להזמין ניירת משרדית ממותגת כמו ניירות למדפסת, מארזי ניירות ממו, מעטפות מודפסות עם לוגו ופרטי החברה ועוד. ניירת משרדית ממותגת תורמת ליוקרה ומשדרת הצלחה.

אמצעי שילוט לעסק
אמצעי שילוט לצרכי מיתוג העסק מאפשרים לחשוף בפני הלקוחות המבקרים במשרד, בחנות, באולם התצוגה או במפעל מוצרים חדשים, מסרים שיווקיים, ערכים של המותג ומסרים נוספים החשובים למיתוג העסק. באמצעות התקנת רול אפ ואמצעי שילוט נוספים (באנרים, דגלים, שלט אלקטרוני וכו') ניתן למתג את העסק היטב ולעדכן את הלקוחות לגבי מבצעים או מוצרים חדשים או לשדר אווירה מסוימת התואמת לערכי המותג. 

מוצרי קד"ם
קיים מגוון רחב של מוצרי קד"ם כמו מגנטים מודפסים באיכות גבוהה, עטים מודפסים עם לוגו, לוחות שנה מעוצבים עם לוגו החברה ותמונות של מוצרים, מוצרי חוף ממותגים, מוצרי קידום לרכב, כובעים, צעיפים, גאג'דטים וכו'. מוצרי קד"ם חשובים למיתוג העסק וכל הלקוחות אוהבים לקבל מתנות קטנות מדי פעם וכך אתם יכולים לחזק את המחויבות והנאמנות שלהם לעסק שלכם.

עלונים ופרוספקטים
חלוקת פרוספקטים ועלונים חשובה לצרכי המיתוג של העסק וכך אתם יכולים לספר אודות החברה, לעדכן לגבי מוצרים ומבצעים, להזמין את הלקוחות לתערוכה ועוד.

שקיות ממותגות
שקיות ממותגות הן דרך נפלאה למיתוג העסק. שקית ממותגת מסייעת לכם במאמצי השיווק וניתן להשקיע גם בשקיות ממוחזרות או מתכלות בהתאם לערכי הארגון וצרכי המיתוג שלו.