מזכרת קטנה מאירוע מיוחד

מזכרת קטנה מאירוע מיוחד

ברית המילה הוא אירוע מיוחד ומרגש מאין כמותו. הרגע הזה שבו חולקים ההורים הטריים את שמחתם עם חבריהם ובני המשפחה, הרגע שבו הם חושפים את שמו והאירוע הזה שמאחד את כל האנשים החשובים בחיי המשפחה בחדר אחד – אלה הם הרגעים שתרצו לנצור. אלה הם הרגעים שגם האורחים שלכם ירצו לשמור. מגנטים לברית הם אחת הדרכים הטובות ביותר לספק מזכרת מוצלחת עבורכם ועבור החברים ובני המשפחה שלכם.

מגע אישי

אחד הכלים הפופולאריים בכל הקשור למגנטים לברית, הוא היכולת להוסיף למגנט עצמו מגע אישי, כך שמה שיעטר את המקרר של האורחים שלכם יהיה מגנט שמגע ידכם מורגש בו. שמו של הילד ותאריך האירוע יכולים להופיע עליו, אבל תוכלו לבחור גם בצבעים ובפונטים שונים לעיצוב המסגרת וכמובן – תאריך האירוע ומילת "תודה" קטנה משלכם תוסיף עוד ייחודיות למגנט שיישאר איתכם ועם כל מי שיבוא לשמוח בשמחתכם.

וודאו את איכות העבודה

כשאתם מזמינים צלם מגנטים לברית או לבריתה, בדקו קודם מספר פרמטרים חשובים. הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא איכות הצילום. האם תמונותיהם של האורחים שלכם ייצאו ברורות, חדות ובאיכות גבוהה? האם עיצוב המסגרת מתאים לכם וגם ייראה טוב לאחר שיופקו המגנטים עצמם? האיכות היא מדד חשוב ביותר, שכן מגנט איכותי יישאר אתכם לאורך זמן ויהווה מזכרת מיוחדת במינה. איכות נמוכה יותר פירושה שצבעי המגנט ידהו מהר יותר. דרך טובה לבדוק את הנושא הזה מראש היא לבקש מהצלם להראות לכם מגנטים ישנים – והרי תוכלו לדעת כמה ישן המגנט על פי תאריך האירוע המוטבע עליו. אם אתם משלמים על מוצר, אתם בוודאי רוצים לדעת שאתם מקבלים עבורו תמורה.

כמות ושירות

ישנם נושאים חשובים נוספים, לצד האיכות. למשל, כדאי לוודא עם הצלם התאמה מבחינת לוחות זמנים. אם האירוע שלכם צפוי להימשך כשלוש שעות, רצוי שגם זמן העבודה של הצלם יוגדר בהתאם, או שתגדירו יחד את משך הזמן שבו ישהו באירוע ויעניק לכם שירות. תמיד עדיף שהנושא הזה ייסגר גם בכתב, פשוט כדי שלא תהיינה הפתעות במהלך האירוע עצמו – חסכו לעצמכם חוסר נעימות באירוע שהוא גם כך מרגש ורגיש. בנוסף, חשבו האם איש צוות אחד יספיק או שיש לכם צורך בצלם נוסף. ככל שהאירוע גדול יותר כך עולה הסבירות שתצטרכו איש צוות נוסף על מנת להבטיח כמה שיותר מגנטים לכמה שיותר אורחים. המחיר יהיה גבוה יותר, אבל זה עשוי להשתלם כשמדובר באירוע גדול במיוחד. ולבסוף, קבעו עם הצלם האם קיימת מגבלה על מספר המגנטים, ואם כן – וודאו כי הוא מאפשר פריסה רחבה של הצילום לאורך האירוע. זאת כדי למנוע מצב שבו הצלם שלכם ממהר להגיע למגבלה שנקבעה בתחילת הערב כדי לצאת מוקדם – מה שיגרום לזה שחלק מהאורחים שלכם (המאחרים) עשויים לצאת ללא מגנטים כלל.