איך לבחור קייטרינג

איך לבחור קייטרינג

קייטרינג הוא מרכיב משמעותי בארגון כל אירוע פרטי ואישי – חתונה, בת/בר מצווה, ברית/ה. על מנת שהאורחים שלכם יהיו מרוצים ויצאו מהאירוע שלכם עם בטן מלאה וחיוך על הפנים, יש לדאוג לקחת חברת קייטרינג איכותית. כיום, יש מגוון סוגי קייטרינגים בהם, קייטרינג חלבי, בשרי ואפילו צמחוני או טבעוני. התפריטים שמציעות חברות הקייטרינג הם תפריטים מאוד מגוונים, הכוללים מנות מוכרות ואהובות לצד מנות שף ייחודיות – הכל בהתאם לבחירתכם ולתקציב שלכם.


3 דרכים לבחירת קייטרינג לאירוע שלכם

 דרך ראשונה – להתעניין ולשאול חברים ומכרים, שכבר עשו אירוע עם חברת קייטרינג. אפשר לדבר עם החברים ולשמוע האם הם ממליצים או לא ממליצים על אותה חברת קייטרינג. בנוסף, אפשר לקבל המלצות גם על חברות קייטרינג אחרות, דרך חברים שהוזמנו לאירועים ויהיו מרוצים מחברת הקייטרינג.
דרך שנייה – ניסיון אישי שלכם. במידה והייתם אורחים באירוע מסוים והאוכל היה לכם טעים, תוכלו לברר איך קוראים לחברת הקייטרינג ולקחת אותה לאירוע שלכם. אין כמו הטעם האישי שלכם ואם הייתם מרוצים – אז בכלל הרווחתם בגדול ותוכלו להיות בטוחים שאם תיקחו את אותה חברת קייטרינג לאירוע שלכם, לא תהיו מופתעים ותוכלו לדעת שאכן בחרתם טוב.
דרך שלישית – במידה ואתם עושים את האירוע באולם אירועים, זה בדרך כלל יציע לכם במסגרת עסקת החבילה, לקחת גם את שירותי הקייטרינג שלו. אם תבחרו לעבוד איתם, תוכלו לחסוך הרבה "כאב ראש" שיהיה לכם במידה ותיקחו חברת קייטרינג חיצונית. יחד עם זאת, שימו לב שבמקרה כזה, אתם מקובעים לתפריט של האולם ואין לכם יותר מדי מה לשנות במנות או אפשרות לבחירת מנות ייחודיות (זאת בניגוד לחברת קייטרינג חיצונית).


איזה קייטרינג לבחור?

 בחירת הקייטרינג תלויה כמובן בסוג האוכל שאתם אוהבים ומתחברים אליו. אם אתם רוצים לגוון מהקייטרינג הבשרי והמסורתי, זה שכולם בדרך כלל לוקחים, תוכלו לקחת קייטרינג חלבי. קייטרינג זה כולל מבחר של קישים ופשטידות, פסטות, סלטים עשירים בגבינות ומגוון של קינוחים חלביים. הקייטרינג הבשרי המשודרג כולל מנות בשריות עם מבחר של נתחי בשרים בהם, סינטה, אסאדו, אינטריקוט וכמובן גם תוספות מגוונות, סלטים וקינוחים לא חלביים (פרווה).


אז איך תבחרו את הבחירה המושלמת?

 אם סיימתם לעשות סקר שוק של חברות קייטרינג וקיבלתם הצעות מחיר ואתם סגורים כבר על סוג הקייטרינג שתרצו, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לחתום על חוזה מול חברת הקייטרינג. שימו לב מה כולל החוזה – האם מגיע לכם גם לקבל שירותי בר, מלצרים ואיך האוכל מוגש (האם בופה או הגשה על ידי מלצרים). יחד עם זאת, בקשו גם להגיע לערב טעימות של חברת הקייטרינג, על מנת שתוכלו לבחון מקרוב את איכות האוכל ורמת השירות של הקייטרינג. אם התרשמתם לטובה, תוכלו לחתום על החוזה ולדעת שעשיתם את הבחירה הנכונה עבור האירוע שלכם.