על יום גיבוש מושלם לצוות

על יום גיבוש מושלם לצוות

ניהול צוות במקום עבודה זה אתגר לא פשוט. עלינו לאפשר לכל חברי הצוות שלנו להיות ביחסים טובים אחד עם השני. אם אנחנו רוצים לאפשר לחברי הצוות בעבודה שלנו להיות מגובשים כדאי לנו לקחת אותם ליום גיבוש איכותי. פעילות משותפת של כל חברי הצוות תוכל לאפשר לכל הקולגות שלנו להיות חברים ולתמוך אחד בשני. פעילויות גיבוש שונות כמו ארוחה טובה, צפייה במופע קומי, צפייה בסרט או האזנה לקונצרט מוזיקלי יכולים לרגש את העובדים שלנו ולגרום להם למצוא תחומי עניין משותפים ותכונות דומות אחד בשני.

למה כדאי לסגור אולם אירועים לערב כיף עבור העובדים?

  אחת הפעילויות המגבשות ביותר לעובדים היא לארגן עבורם ערב כיף עבור העובדים באולם אירועים יוקרתי. כדאי לנו לסגור אולם אירועים לערב שלם של כיף והנאה לעובדים שלנו בו הם יוכלו ליהנות מאורחה טובה ואלכוהול איכותי. כדאי לנו שבערב הכיף תהיה גם הפעלה כמו למשל מופע קומי או מופע בידור מסוג אחר. פעילויות אחרות יכולות להיות פעילויות של סדנאות שונות כמו סדנאות אמנות, סדנאות לבניית אמון או סדנאות תקשורת בין אישית ואפילו סדנאות של מוזיקה או של צילום.

איך ארוחה טובה ואלכוהול איכותי יכולים לגבש את העובדים שלנו?

 המטרה של כל יום גיבוש לעובדים היא לגבש את צוות העובדים שלנו כך שהם יהיו נחמדים יותר אחד לשני וכך שתהיה להם "גאוות יחידה". חברי הצוות שלנו יכולים להפוך להיות מגובשים יותר דרך אלכוהול ואוכל טעים מאוד. ארוחה טובה עם גבינות או עם בשר ויין טוב או סוגי אלכוהול אחרים כמו בירות תוצרת חוץ או צ'ייסרים יכולה לשבור את הקרח בין העובדים השונים בלי קשר לתפקיד שלהם או לגיל שלהם ולגרום להם להיות חברים לכל דבר ועניין.יתרונות של ימי גיבוש בשטח עם אטרקציות מעניינות

אם אנחנו רוצים שהארוחה באולם תהיה רק גולת הכותרת של יום גיבוש אתגרי יותר אנחנו יכולים לקחת את העובדים שלנו לימי גיבוש בשטח עם אטרקציות שונות. ימי גיבוש בשטח יכולים לכלול סיורים בטבע או סיורים בנוף עירוני בערים חיפה, תל-אביב, עכו או ירושלים. ימי גיבוש מעניינים מאוד יכולים לכלול נסיעה בסגווי ברחובות תל-אביב או ירושלים תוך הסבר על ההיסטוריה של העיר. יום גיבוש לעובדים צריך להיות יום שהאווירה בו נעימה ומלאה בהומור.
פעילויות בשטח כמו נסיעה על טרקטורונים או צניחה חופשית יכולות לאפשר לעובדים שלנו להכיר אחד את השני במצבים שונים של אתגר פיזי ואתגר מנטלי. תוך כדאי ההתמודדות עם האתגרים השונים כמו פחד גבהים או נסיעה בתנאי שטח העובדים שלנו יכולים להתחבר אחד לשני ולתמוך אחד בשני. ברגעים אלו ההווי של הצוות יכול להפוך להיות מלא בהומור והרבה מאוד צחוק, קלילות וחופש.