עגלות גלידה לאירועים

עגלות גלידה לאירועים

רוב האנשים זוכרים את משאלת הילדות שלהם אשר כללה ברזי שוקו, עגלת גלידה גדולה וכל מיני אטרקציות מועדון בת מצווה  שהיו נהוגות דאז. נכון להיום פנטזיה זו בר מימוש וכל מבוגר וילד מתלהב ממנה כאשר היא משולבת באירוע. מאמר זה יעזור לקרואים להבין את כל הנקודות החשובות אודות עגלות גלידה להשכרה.

מהי עגלת גלידה?

השכרת עגלת גלידות יכולה להיות דוכן או מקרר ענק על גלגלים אשר מציע  לחוגגי האירוע שלל טעמים של גלידות קרות וצבעוניות. בשנים האחרונות אנשים רבים משלבים באירועים שלהם עגלת גלידה וזאת משום שמדובר על הצלחה מובטחת גם לילדים וגם לקהל הבוגר יותר. יש אפשרות להזמין עגלות גלידה בגדלים שונים ובעיצובים שונים. חובה לזכור כי העגלה חייבת בחיבור לחשמל, כך שאם האירוע נחגג בטבע ואין מקורות חשמל, ההמלצה היא לוותר על העניין מראש או לשאול את החברה המשכירה את העגלות האם היא משכירה גם גנרטורים מתאימים. יש לקחת בחשבון כי ניתן להזמין עגל בסיסית הכוללת מספר טעמי גלידות וניתן להזמין עגלה משודרגת יותר המציעה גם מיני קישוטים, קצפת ועוד.

עגלות גלידה – פרמטרים חשובים

כיוון שבשנים האחרונות השכרה של עגלות גלידות הפכה לפופולארית ביותר, חשוב לקחת בחשבון כי גם ההיצע של העגלות גדול וחשוב מאוד להגיע למעמד ההשכרה עם דרישות ברורות וזאת לאחר עבודת הכנה מקדימה. הכנה מקדימה תכלול קבלת החלטות משמעותיות אשר יובילו לבחירת עגלת הגלידה המתאימה ביותר:

  • תקציב- ההחלטה הראשונה והחשובה ביותר תהיה ההחלטה לגבי סכום הכסף אותו מעוניינים להוציא על השכרת עגלת גלידה. בהתאם לתקציב יציעו ללקוח את העגלות המתאימות ביותר.
  • מטרה- יש אנשים המעוניינים לשכור עגלות למטרת אירועים גדולים ואילו אחרים מעוניינים לשכור עגלה למסיבת יום ההולדת של הילד אותו עורכים בבית. כיוון שיש סוגים שונים של אירועים, חשוב לציין בפני המוכר מהו האירוע ובהתאם הוא יציע את העגלה המתאימה ביותר.
  • מאפייני אירוע- אחד מהדברים החשובים ביותר בהמשך למטרה הוא קבוצת מאפייני האירוע. כלומר, האם מדובר על אירוע גדול, מה כמות המוזמנים אל האירוע, האם עגלת הגלידה תהיה האטרקציה המרכזית או שמא היא תהיה אחת מיני רבים ולכן חשוב לבחור בעגלה בסיסית אך מעוצבת צורה אטרקטיבית וכל נתון נוסף על האירוע וזאת על מנת שהמוכרן יוכל להציע ללקוח סוגים שונים של עגלות מתאימות ולאפשר לו לבחור באחת שנראית לו הכי מתאימה.
  • זמינות- כיוון שמדובר על טרנד פופולארי ביותר חשוב לקחת בחשבון כי הזמנה ברגע האחרון יכולה להוביל לאכזבה וזאת משום שלא נותרו עגלות גלידה. יש להזמין עגלת גלידה מראש לתאריך המתאים.
  • נלוות- חשוב מאוד לשאול את החברה המשכירה את העגלות באם העגלות מגיעות עם כל הציוד הנלווה הדרוש והאם יש אפשרות שדייל יגיע עם העגלות וישרת את כל המוזמנים. הנלוות החשובות הן כוסות, קונוסים, כפיות, מפיות, אפשרות לדייל ואפשרות למגוון תוספות לגלידה עצמה. אנשים אשר עדיין חווים קשיים בהחלטות מומלץ שיגיעו אל גלידריות ובהתאם ירשמו במה הם מעוניינים.

פתרונות להפקת אירועים והזמנות בחינם תמצאו באתר של באתי ונהנתי!