תקליטן לאירוע קטן – מה צריך לדעת

תקליטן לאירוע קטן – מה צריך לדעת

כידוע, באירועים גדולים ובינוניים כגון – חתונות, בר מצווה, אירועי משפחות מטעם העבודה ועוד, ישנם מספר לא קטן של אנשי מקצוע אשר מתפעלים את האירוע עצמו החל מהקמתו ועד לסגירת האירוע בסיומו. אחד מאנשי המקצוע הרבים הללו הינו התקליטן – הדיג'יי – אשר אחראי על המוזיקה במהלך האירוע. אנו יודעים כי באירועים גדולים או בינוניים ניתן לבחור ממגוון תקליטנים אשר נוטים להעביר אירועים אלה, אך מה ייגזר בדינו של אירוע קטן? האם יש הבדל משמעותי בבחירת התקליטן לאירוע קטן מאשר לאירועים אחרים? כאן אנו מעוניינים לעשות סדר ולהסביר את מה שצריך לדעת לגבי תקליטן לאירוע קטן.

תפקיד המוזיקה באירוע

תחילה נאמר כי המוזיקה הינה בהחלט אחד המרכיבים היותר חשובים באירוע עצמו, אם המוזיקה אינה מוסיפה לאווירה הכללית, ואף מגרעת ממנה אזיי האירוע פשוט יהיה פחות מוצלח באופן כללי, וזאת סיפרנו לא בכדי להלחיץ את חלקכם אשר מתכונן לקראת אירוע, אלא להוציא לאור את האמת לגבי המוזיקה שעליה אחרי התקליטן.

מה סגנון האירוע?

השלב הראשון בבחירת התקליטן תלוי אך ורק בכם – אתם מארגנים אירוע קטן, מהו האירוע? האם יש בו סגנון כללי או אווירה שאתם רוצים להשרות? שאלות בסגנון אלו הן שאלות שאתם אמורים לדעת לענות עליהן ולהעביר את המסר הכללי לתקליטן עצמו, ללא ההנחיות שלכם לגבי סגנון המוזיקה הרצוי הדבר עלול לגרום לבלבול מיותר. אין שום בעיה לשכור את שירותיו של תקליטן לאירועים גדולים, בכדי שיבוא לתקלט באירוע קטן. תקליטן איכותי ומנוסה ידע להתמודד עם מגוון האופציות וכמויות האנשים הנתונות, אך בכל מקרה, לעתים אירועים קטנים הינם אירועים מסוגננים מאוד ובעלי אופי שונה, יש תקליטנים אשר עלולים לא להסכים להצעה זו.

טיפים לבחירת תקליטן

ערכו סקר שוק בכדי למצוא תקליטנים מומלצים. חיפוש תקליטן הוא לא מטלה קלה, אך לעתים אנו כן נמצא את איש המקצוע אשר קל מאוד לתקשר אתו, המחירים מאוד נוחים לנו והוא פשוט מבין אתכם טוב מאוד בכל הנוגע למה שאתם רוצים שיהיה באירוע או בכל אספקט בחיים. ולכן חפשו את התקליטן שיתאים לכם, דברו עם מגוון תקליטנים לאירועים קטנים ותמצאו תקליטן אשר מתאים לכם ספציפית.
לאחר שבודדתם רשימה של כמה תקליטנים אשר אכן מוצאת חן בעינכם, כעת בררו לגבי הציוד והניסיון של אותו התקליטן. הציוד והניסיון משפיעים באופן ישיר על אופי העבודה וסגנון התפעול של התקליטן בכל הנוגע לעבודתו, לעתים גם מחיר יותר גבוה של תקליטן מסוים מלווה בציוד הרבה יותר איכותי וזמן ניסיון רב יותר, ולכן צריך לברר גם את האפשרויות הללו.