בחירת צלם לברית

בחירת צלם לברית

יש בחיינו לא מעט אירועים, חלקם משמעותיים ביותר כמו חתונה, בר / בת מצווה וברית / בריתה. מכיוון שאירועים אלו משמעותיים אנו מחפשים וצריכים דרך להנציח ולשמר את הזיכרונות הללו. יש לא מעט דרכים לעשות זאת, צילומי וידאו, צילומי סטילס וצילומי מגנטים. לכל אירוע יש גם את רמת החשיבות שלו וכידוע החתונה היא מעל הכול אולם גם כאשר מדובר בבחירת צלם לברית אין להקל ראש בעניין מסיבות שונות, לדוגמה צלם סטילס לרוב מתעכב על הרגע, מחפש את התמונה המושלמת עם התאורה הנכונה, זה מצוין אולם באירוע כמו ברית לא אחת הרגעים הם עניין של "רגעים" וזה דורש זריזות, ערנות ויחד עם זה גם להצליח ולצלם תמונה איכותית. אם אתם עומדים לפני התלבטות בבחירת צלם לברית הרי שאם תקדישו מספר רגעים ותקראו את הטיפים הבאים סביר להניח כי הבחירה שלכם בצלם לברית תהיה מוצלחת יותר.

קמצוץ תבלין משנה את הטעם של ארוחה שלמה

 ראשית כל חשוב לציין כי צלם לברית חשוב כמו אותה תוספת מיוחדת לארוחה, כמו ששף יודע בדיוק איזה תבלין להוסיף לתבשיל וסך החומרים והתבלינים יוצרים ארוחה מוצלחת כך גם בבחירת צלם לברית, חשוב להקפיד בבחירת צלם שיענה על מספר קריטריונים על מנת שהתוצאה הסופית תהיה מוצלחת. אל תקלו ראש בבחירת צלם לברית מכיוון שדווקא בברית שזה אירוע קצת פחות מורכב מחתונה עדיין חייבים צלם זריז, ערני ששם לב לפרטים ובזמן הבחינה של צלמים שונים תבדקו:
1 – בחנו צילומים קודמים על מנת לקבל את ההרגשה לגבי הצלם.
2 – אם הצלם מבטיח עסקת חבילה מן הסתם קבלו פירוט שלה.
3 – קיבעו תקציב מראש, אל תשתוללו וכל שקל שתחסכו מן הסתם זה מבורך.
לכל אחד מהצלמים יש איזו התמחות, חלקם מומחים לצילומי תדמית, אחרים לצילומי אוכל ומן הסתם צלם לברית צריך להיות אחד שיש לו ותק וניסיון בזה.

מעבר לצילום עצמו

 מכיוון שאירוע כמו ברית הוא אירוע לכל דבר ועניין כך גם החשיבות בהצלחת כל המרכיבים שלו, צלם לברית חייב להיות בקי בהתנהלות האירועים על מנת שלא יפספס רגעים חשובים, לכן יש להכיר לצלם את הנפשות הפועלות מבעוד מועד, לספר לו על ההיררכיה המשפחתית (אמנם על רגל אחת אבל…) חשוב להציג בפני צלם לברית מי ההורים, הילדים והמשפחה שצריך לתת עליה דגש כך תמנעו מאי נעימויות. אם משולבים באירוע אלמנטים נוספים כמו בלונים או זיקוקין יש לתאם עם הצלם את הזמנים הנכונים על מנת שהוא יהיה מוכן ופנוי באותה עת לצילומים. ביום האירוע עצמו מומלץ להכין רשימה מסודרת של האירועים השונים הכלולים בברית, את הרשימה מומלץ לתת לצלם על מנת שיוכל להיות בעניינים בעת האירוע ולא לשכוח דבר כזה או אחר. לסיכומו של עניין גם צלם לברית חשוב לבחור בקפידה כי בסופו של יום מה שיישאר מהאירו אלו זיכרונות ואתם צריכים לשאוף לזיכרונות איכותיים ככל האפשר.