​כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון על אטרקציות לאירועים

​כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון על אטרקציות לאירועים

אבל לפעמים, קפיצה מעבר לרף עלולה להיות נפילה קשה ולכן חשוב להתאים את האירוע ביחס למי שחוגג אותו. למשל אם מדובר בחגיגת בר מצווה לילד בעל אופי צנוע –  אין כל טעם להיכנס לראוותנות רק על מנת להרשים את האורחים. זה עלול להביך את הילד.  אם אתם מתכננים אירוע לעובדי החברה שלכם, למשל ערב גיבוש, גם במקרה זה חשוב להתאים את אופי האטרקציות לקהל. אחרת לא יהיה שיתוף פעולה מצדם.
להלן כמה טיפים לגבי הזמנת אטרקציות לאירועים
בר מצוות

  • אל תהיו כמו כולם – חלק מההורים מתכננים אירועים מבלי לערב בכלל את הילד או לערב אותה בצורה חלקית מאוד. וכך רואה שבכמה אירועים מזמינים בדיוק את אותן האטרקציות כך שהילדים די משתעממים או שהאירוע מאבד מייחודו. לכן חשוב לערב את הילד באירוע ולשאול אותו מה היה באירועים הקודמים.
  • אל תשכחו את המבוגרים – במקרים רבים ההורים נוכחים עם הילד באירוע בר מצווה. אבל הם מוצאים את עצמם משתעממים מאוד וזה מה שיכול להפריע לאווירה. לכן כדאי למצוא אטרקציות לאירועים שההורים יהיו שותפים להם או מפעילים שיכולים לעניין גם את ההורים. למשל קוסם שעושה גם טריקים לילדים וגם טריקים למבוגרים.

ערבי גיבוש לעובדים

  • שאלות לעובדים – כאשר משתפים את העובד בקבלת ההחלטות של החברה, הוא הופך למעורב יותר וכך גם אכפת לו יותר מעבודתו. אפשר לעשות את אותו הדבר גם כאשר מדובר בערב הוואי ובידור. כאשר אתם מזמינים אטרקציות לאירועים, אפשר לשלוח מייל לעובדים או שאלות עם מספר אטרקציות ולבקש מהם לסמן עם מה הם היו משתפים פעולה ועם מה בהחלט לא.
  • יציאה מהשגרה  – ערב גיבוש נועד להוציא את עובדי החברה מהשגרה ולכן מומלץ שלא יהיה בו שום דבר הקשור לאופי העבודה. כאשר עובד יגיש שהזמינו לו פעילויות המזכירות את העבודה, זה עלול להשיג בדיוק את התוצאה ההפוכה של יציאה מהשגרה.
  • דאגה למשפחות –  בחברות רבות ערבי הגיבוש כוללי מידי פעם אירוח משפחות ולכן כדאי גם לדאוג לפעילויות מיוחדות לילדים כדי שלא יהיה לכם משעמם. הזמנתם את העובדים והמשפחות שלהם על האש?  כדאי לשלב באירוע קוסם, להטוטן או מתנפחים.