סטנדאפיסטים

סטנדאפיסטים

סטנדאפיסטים קומדיה והקשר ביניהם

מתכננים להרים אירוע בקרוב? זמרים זה לא בדיוק מה שמדבר אליכם או לקהל המוזמנים שלכם? קוסמים ואמני טלפתיה נראים לכם כמו אטרקציה שכבר מיצתה את עצמה לגמרי? אז אלו אפשרויות למעשה עומדות בפניכם? האם חשבתם להזמין  סטנדאפיסטים לאירוע? ללא ספק הם יצחיקו אתכם ואת המוזמנים והכי חשוב מדובר באטרקציה ייחודית מקורית שלא פוגשים בכל יום ובטח שלא בכל אירוע שגרתי. מה לא נאמר על הומור וצחוק, "צחוק טוב לבריאות" מדוע לבכות אם ניתן במקום לצחוק? ועוד מימרות רבות ומפורסמות.

על חשיבות הצחוק וההומור בחיינו

להומור ולצחוק ישנה חשיבות בעלת ערך עליון בחיינו היא יכולה לבוא לידי ביטוי בתחושת חיוניות שעולה בנו עם הצחוק המתגלגל, ובאופן כללי עם תחושת סיפוק אושר ואף שחרור מכל טרחות היומיום.לצחוק אין מקום וזמן הוא פועל עלינו בכל רגע שהוא ושעה נתונה. ההומור יכול לקרב לבבות ופונה למעשה אל כל אדם ואדם באוכלוסייה. צחוק הוא מצחיק ומשום כך הוא מצליח לעורר בנו שמחה ייחודית. לא ניתן לחשוב על אדם שיוכל להצחיק אותנו בצורה טובה יותר מאשר אחד כזה שצחוק הוא כל עיסוקו ומקצועו, ובמילים אחרות סטנדאפיסט.

על אומנות הסטנדאפ

סטנדאפ היא מלאכה מורכבת שאיננה מסתכמת אך ורק בסיפור בדיחות שנונות אלא מדובר באומנות מיוחדת במינה, בה האומן נדרש לעמוד לבדו מול ציבור שלם של צופים הדורשים ממנו דבר אחד וברור: להצחיק. מיותר לציין שלא כל אחד יכול לעשות זאת ולהצחיק הלכה למעשה המון אנשים בו זמנית, יחד עם זאת כאשר מדובר באדם מקצועי ומוכשר לא ניתן לחשוב על בידור טוב יותר. במידה והקהל מבודח ומשועשע מהבדיחות של הסטנדאפיסט, הרי שהדבר מגביר את ההנאה הן עבור המתבונן והן עבור האומן שמשפר את ביצועיו במקביל.

אטרקציות מתאימות לאירועי בת מצווה

בדרך כלל אנשים שמתכננים להקים אירוע לא חושבים על אטרקציות בצורת של מופע סטנדאפ. הזמנת סטנדאפיסט למופע לעתים מלווה בחששות שמא המופע לא יהלום את דרישות הקהל ואף יפגע בכבודו מעט. אולם חשוב לציין שלא כל הסטנדאפיסטים כיום נוטים "לרדת" על הקהל אלא ישנם גם כלו המשלבים הומור בהתאם לסגנון ולאופי המתוחכם יותר או מתוחכם פחות של הצופים.