מפעילה לימי הולדת לבנות

מפעילה לימי הולדת לבנות

ארגון יום הולדת לילדים, הוא נושא די פופולרי כיום וזאת לאור העובדה כי קיים בתחום זה מבחר רב של אטרקציות והפעלות שונות ונראה כי כל הורה רוצה להעניק לילדיו את החגיגה המושלמת ביותר אותה הוא וחבריו לא ישכחו זמן רב. בחירת מפעילה לימי הולדת, היא גולת הכותרת בכל אירוע, שהרי מפעילה תופסת נפח רב באירוע ומנעימה את שהותם של הילדים. מסיבה זאת, כאשר בוחרים הפעלה, יש צורך לבחון היטב את האופציות הקיימות בשוק ולראות מה הכי מתאים לכם הן מבחינה תקציבית והן מבחינת סגנון ההפעלה.

סוגים שונים של הפעלות

מפעילה לימי הולדת לבנות, מציעה מגוון רב של אופציות המיועדות גם לבנים וגם לבנות, אך אם ברצונכם להזמין רק את חברותיה של החוגגת, תוכלו למצוא הפעלת המתאימות רק לבנות. אז בואו נראה מהן האופציות העומדות לרשותכם:
יום הולדת דוגמניות ואיפור
בנות עוד מגיל קטן אוהבות להתגנדר ולהתקשט באיפור ואקסוסריז, כך שיום הולדת דוגמניות הוא המהנה ביותר עבורן. ביום הולדת מסוג זה, תוכלו למצוא עמדת איפור, קעקועים ונצנצים, פינת הלבשה ואקססוריז, כך שהבנות יוכלו להתלבש ולהתגנדר ולהצטלם ממש כמו דוגמניות קטנות. את התמונות הבנות יוכלו לקבל על גבי מגנטים מגניבים.
יום הולדת ספא לבנות
ביום הולדת ספא, הבנות יקבלו פינוק אמיתי ממש כמו של גדולות הכולל פינוקי ספא כמו – מסא'ג, פדיקור ומניקור לידיים ולרגליים, מריחת לקים, איפור וכל זאת בצורה כיפית ומהנה וכמובן כולל חלוקי רחצה לבנים ממש כמו בספא אמיתי!
סדנת שוקולד
סדנת שוקולד, היא סדנא המתאימה גם לבנים וגם לבנות ובה ילמדו הילדים כיצד להכין שוקולד או ליצור מתבל שוקולד למרשמלו ולפירות. הילדים יקבלו סינרים קטנים וכובעים מדליקים ואת כל האביזרים הנדרשים לקיום הסדנא.
יום הולדת פרחים
ביום הולדת פרחים, ילמדו הבנות כיצד לשזור זרים יפיפיים עם פרחים אמיתיים.  האירוע ייהפך לפרחוני וססגוני באווירה מהנה וריחנית של פרחים במגוון צבעים. הילדים ישזרו זר יפיפה לכלת יום ההולדת, יעטרו לה כיסא מיוחד בפרחים ואף ישזרו זר יפה שייקחו אותו לביתם.
יום הולדת יצירה וחריזה
בנות אוהבות יצירות וחריזות וזה לא סוד כמוס! בסדנאות יצירה הבנות יוכלו להכין יצירות רבות, אם זה שרשראות מחרוזים ממה כמו של גדולות, צמידים, עגילים, טבעות, סרטים לשיער ועוד. הבנות ילמדו טכניקות שונות של חריזה עם אבנים וחרוזים במגוון רב של צבעים יפים.