מעקבים

אחת המטרות העיקריות בכל חקירה פרטית נוגעת לראיות המושגות בה: החוקר הפרטי נבחן על פי איכות הראיות שהוא מוסר ומצליח לספק ללקוח שלו, משום שאלו ישמשו אותו ברגע האמת, בעימות מול מושא החקירה – אם פנים מול פנים או במסגרת הליך משפטי.

מעקבים מקצועיים המבוצעים על ידי אנשי רשת חקירות ישיגו לך את הראיות האיכותיות ביותר שתוכל לבקש.

כמה חוקרים צריך כדי לתפוס בגידה?

מעקב הוא אומנות לכל דבר ועניין

המעקב הוא כלי המשמש לא מעט אנשי מקצוע בתחומים רבים – אנשי מודיעין, משטרה, צה”ל, שב”כ וכדומה. גם החוקר הפרטי משתמש באומנות זו כדי לדלות פרטים חשובים על אדם ולצבור ראיות מרשיעות נגדו. אבל, לא כל אחד מסוגל לבצע את האומנות הזו בצורה מושלמת. יש צורך בניסיון רב ובמומחיות בתחום כדי להצליח בהשגת היעדים.

הניסיון קובע

המעקב הוא כלי המשמש לא מעט אנשי מקצוע בתחומים רבים – אנשי מודיעין, משטרה, צה”ל, שב”כ וכדומה. גם החוקר הפרטי משתמש באומנות זו כדי לדלות פרטים חשובים על אדם ולצבור ראיות מרשיעות נגדו. אבל, לא כל אחד מסוגל לבצע את האומנות הזו בצורה מושלמת. יש צורך בניסיון רב ובמומחיות בתחום כדי להצליח בהשגת היעדים. 

אנשי סוכנות רשת חקירות הם מומחים בעלי שם בתחום זה. אנו מבצעים מעקבים בדיסקרטיות ובהסתוות מושלמת, אך איננו מוותרים ולו לרגע על איסוף המידע החשוב ועל השגת הראיות הקריטיות להצלחת המהלך. בעזרתנו, כל מעקב אחר כל אדם שהוא – בארץ ובחו”ל – ישיג עבורך את התוצאות הרצויות.

יציאה למעקב – רק לאחר היערכות מדוקדקת

הורים רבים, ובצדק, מחליטים לנקוט ביוזמה לבדם. לא מדובר בלקיחת החוק לידיים, אלא בביצוע תפקידו של ההורה כהורה, אשר אחראי על אותם בני נוער, הילדים שהביא לעולם, גידל וחינך. הבעיה היא, שרוב ההורים לא יודעים כיצד לתפקד במצבים כאלו, מה שמביא בסופו של דבר לבעיות קשות עוד יותר.

 לא חסרים מקרים בהם הורים ניסו להתערב במקרה כזה או אחר, ביקשו לעקוב אחר ילדם או אפילו להצר את צעדיו – וגרמו להפך הגמור: הילד סירב להיעתר לבקשתם, התרחק מהם ובמקרים החמורים ביותר, אף הרחיק לכת עוד יותר בכיוון השלילי אליו פנה, רק כדי להתריס ולהמרות את פיהם של ההורים.

התאמה לאופי החקירה ולדרישותיך, הלקוח

אנשי סוכנות רשת חקירות מקפידים לבצע כל חקירה שהיא על פי בקשת הלקוח ובהתאם לאופי החקירה. אנו מבצעים מעקבים במסגרת חקירות רבות, וביניהן: חקירות אישות, חקירות כלכליות, חקירות בנושאים בעלי אופי פלילי, מודיעין עסקי, איתור נעדרים או חייבים וחקירות אופי.

אם חיפשת שירותי חקירות פרטיות דיסקרטיים ומקצועיים, הגעת למקום הנכון!

מייחלים לדעת מה הילד שלכם עושה ממש ברגעים אלו? מרגישים עמוק בפנים, שהוא עשוי להיות מעורב במעשים מפוקפקים? אל תחכו לטלפון מתחנת המשטרה הקרובה ואל תחכו לטלפון מחדר המיון. היעזרו באנשי רשת חקירות ותהיו שקטים.

התקשרו עכשיו
השאירו פרטים

ביצוע מעקב בחקירות אישיות

מעקבים נחשבים למוצלחים מאוד בחקירות אישות, חשיפת בגידות וכדומה. במשימות מסוג זה, להתחקות אחר מושא החקירה ולמעקב יעיל וחשאי יש משקל עצום ותרומה אדירה למאמצי החקירה. כאשר המעקב נעשה בצורה טובה ומקצועית, הוא לרוב יישא פירות ויניב תוצאות חשובות – ראיות חד משמעיות נגד בן הזוג הבוגד, שאינן ניתנות לערעור.

כך או כך ובהתאם למצב אשר מובא לפנינו, נעמיד לרשותך את טובי חוקרינו ואם נידרש לכך – גם צוות עוקבים שיספק לך את התוצאות המבוקשות. חשוב לנו שתקבל לאורך כל התהליך את השירות הטוב והאיכותי ביותר ולצורך כך נקצה לך את מירב המשאבים להם תזדקק.

ביצוע מעקבים ללא חדירה לפרטיות

אנשינו מקפידים לבצע את המעקבים מבלי לעבור על החוק ובהתאם להוראות ולכללי האתיקה של המקצוע. אנו מאמינים כי הקפדה על סוגיה זו תשרת בראש ובראשונה אותך כלקוח, משום שכך תוכל להציג בפני כל דורש ראיות אשר השגת בדרכים כשרות וחוקיות, ללא תחבולות ו’טריקים’ מלוכלכים, שעלולים לבטל את תוקפן. 

על כן, אנו מקפידים לבצע מעקבים ללא חדירה לפרטיות האדם אחריו אנו עוקבים, מבלי ליצור קשר עם קרוביו וחבריו של אותו אדם שלא לצורך להישמע להוראות המשטרה ואף לשתף איתה פעולה כאשר אנו מתבקשים לעשות זאת. זו השקפתנו ובעזרתה אנו בטוחים שנוכל להשיג עבורך את מבוקשך, בדרך המהירה והאיכותית ביותר.