מצלמות אבטחה
ייעוץ והתקנה 

מצלמות אבטחה הן כלי בעל יכולות אדירות, אם יודעים כיצד להשתמש בו בצורה חכמה ונכונה. בשנים האחרונות עולם זה התפתח בצורה מדהימה וכיום, כל אדם יכול ליהנות מיתרונותיהן של מצלמות אלו לשלל מטרות. סוכנות רשת חקירות מעמידה לרשותכם אנשי המקצוע מומחים, שילוו ויתכננו יחד איתכם מערך מצלמות איכותי יעיל במיוחד.

החל בסכסוך שכנים

ועד הגנה מפני פורצים

עד לשנים האחרונות, ולפני הפיתוח המואץ של התחום, מצלמות אבטחה שימשו בעיקר למטרה אחת, ממנה נגזר גם שמן: אבטחת בתים פרטיים באחוזות ובתים מפוארים בשכונות יוקרה. גם כיום מצלמות כאלו מהוות חלק ממערך האבטחה בבתים פרטיים, אך מלבד זאת הן משמשות לשלל מטרות נוספות כגון:תיעוד ונדליזם, מעקב אחר מטפלת של תינוק או אדם קשיש, תיעוד מעשי פריצה וגניבה במקומות מועדים, אבטחה ותיעוד מרחבים ציבוריים, מעקב אחר התנהלות ילדים בחצר מוסד חינוכי, מעקב סמוי מטעם חוקר פרטי.

מערכת מצלמות אבטחה

כפי שניתן לראות, מערכות אלו הפכו נפוצות יותר ויותר, וזאת בעיקר הודות למחירים הנוחים ולתפעול הפשוט של הדגמים המודרניים יותר. למעשה, כל אדם – גם ללא ניסיון – יוכל ברוב המקרים להתקין בעצמו מערכת מצלמות אבטחה לכל מטרה.

ועם זאת אסור לוותר על ייעוץ מקצועי וניסיון בתחום

כאמור, כיום אין מניעה שכל אדם יתקין בעצמו מערך מצלמות אבטחה ביתי, גם כזה אשר כולל מספר תוספים משודרגים כמו שידור חי לסמארטפון או עבודה על בסיס IP קבוע. אבל, כל זה נכון בתיאוריה. אדם אשר מעוניין להתקין מערך אבטחה יעיל באמת, זקוק לאנשי מקצוע שיעשו זאת עבורו. 

נקודות חשובות!

חשוב להדגיש: דווקא ההתקנה הפיזית אינה המשימה המורכבת ביותר שעומדת בפני האדם הפשוט. החלק המאתגר כולל את תכנון מערך המצלמות ואת אופי פעולתה של כל מצלמה במערך זה. תכנון זה ייצא לפועל בהסתמך על כמה עקרונות חשובים:

מטרת מערך המצלמות: ישנו כמובן הבדל גדול בין מערך מצלמות אשר מטרתו היא תפיסת פורצים, לבין כזו אשר מיועדת לתיעוד התנהגותה של מטפלת. חשוב לקבוע מראש את מטרות המערך כדי להתאימו לאופי הפעילות ולחשוב מראש האם נרצה מערך אשר מספק הרתעה בלבד, כזה אשר מיועד גם לתיעוד ולאיסוף ראיות ועוד.

מיקום המצלמות: למיקום יש כאן חשיבות מכרעת. מצלמה שלא תמוקם בדיוק בזווית הנכונה עשויה שלא לכסות נקודות מסוימות וכך למעשה המטרה שלשמה הוקם מערך האבטחה לא תושג – וזו כבר רשלנות שמקורה בחוסר מקצועיות.

אופי המצלמות: ישנם כמה סוגים של מצלמות אבטחה בשוק, החל במצלמות גלויות וסמויות, מצלמות דמה, מצלמות לראיית לילה (אינפרא אדום או כחול) ועוד. גם כאן, אופי המצלמות תלוי במטרה שלשמה יוקם מערך זה.

היבטים חוקיים: רבים לא יודעים זאת, אך החוק מתייחס בצורה נרחבת לנושא ההקלטות והתיעוד, בין אם במרחב הפרטי או הציבורי. היבטים אשר קשורים לאופי ההקלטה (וידאו מול אאודיו) המקום המצולם וכדומה, אינם נלקחים בחשבון כאשר מדובר באדם חסר ידע בתחום. אנשי מקצוע, ובמיוחד כאלו אשר מגיעים מעולם החקירות הפרטיות, יידעו בדיוק אילו דברים ניתן לבצע ומאילו כדאי להימנע בעת התקנת המערכות השונות.

רוצים לבצע מעקב או תיעוד יומיומי בבית או במשרד?

בסוכנות רשת חקירות עובדים מספר אנשי מקצוע מומחים לתחום, בעלי ניסיון של שנים בהקמת רשת מצלמות אבטחה מקצועי במיוחד. בנוסף, נספק לכם שלל מוצרים מתקדמים שירכיבו את מערכת האבטחה הדרושה לכם, כך שתזכו לכל הפתרונות במקום אחד.

המפתח להקמת מערך מצלמות אבטחה יעיל

מעל לכל יש לזכור כי הקמת מערך מצלמות יעיל הוא תוצר של תכנון מקדים ומחשבה מעמיקה. רק בדרך זו תוכלו לגבש רשת אבטחה או מעקב שתהיה אפקטיבית באמת ותשיג את המטרות שלשמן בחרתם בצעד זה מלכתחילה. 

זקוקים למערך מצלמות אבטחה שיעשה בשבילכם את העבודה?

לייעוץ ראשוני ללא עלות כל שעליך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת ונשמח לעמוד לרשותך!

התקשרו עכשיו
השאירו פרטים