פשיעת בני נוער

החופש הגדול. חודשיים של כיף, של קיץ, של הנאה ושחרור. השחרור הזה בוודאי מדאיג אתכם, ההורים, קצת יותר מאשר בכל זמן רגיל. 

כי החופש הגדול הוא גם זמן השעמום הגדול, זמן שבו בני הנוער – הילדים שלכם – מחפשים תעסוקה ולא פעם מוצאים אותה במקומות הלא נכונים. אז נשאל את זה ככה: האם אתם באמת יודעים מה הילד שלכם עושה בזמן החופש?

בני נוער נוטים להרפתקאות, לשטויות ולמשחקים שעלולים להיות מסוכנים, יותר מכל אחד אחר. זה ידוע. כאשר בני הנוער הללו נמצאים בחבורות גדולות, הסיכוי שזה יקרה גדול עוד יותר. אבל יש הבדל בין שעשוע, משובַת נעורים שאינה מזיקה, לבין מעשים אחרים שעלולים להטריד את הסביבה ואף להיחשב כמעשה פלילי.

אז מה תעשו? הרי אתם לא יכולים לעקוב אחריהם לכל מקום שהם הולכים…

ואנחנו אומרים: למה לא?

לבדוק שהכל בסדר, גם כשאתם לא נמצאים

אחת מ’נקודות התורפה’ של החופש הגדול, אם נקרא לזה כך, היא העבודה שאתם, ההורים, לא נמצאים ליד הילדים באופן קבוע וכך גם כל מבוגר אחר. אם בשעות בית הספר אתם יכולים להיות רגועים יחסית ולדעת שיש מי שמשגיח על מעשיהם של הילדים שלכם, הרי שבזמן החופש הכל משתנה. נכון, חופשים יש כל השנה, אבל אף אחד מהם לא נמשך חודשיים. 

אם הצלחתם להעסיק את הילד שבוע או שבועיים זה יפה – אבל מה קורה אחר כך? יש עוד חודש וחצי לפחות. ובחודש וחצי, כמעט 50 ימים של בטלה, אפשר להשיג הרבה מאוד. וההישגים הללו לא יהיו, במקרים רבים, משהו שתרצו להתגאות בו בתור הורים.

הפינות האפלות של רשת האינטרנט

אחת הדאגות הגדולות ביותר של הורים, עוד כשילדיהם קטנים ובמיוחד כשהם נמצאים בגיל העשרה, היא הגלישה ברשת האינטרנט. הרשת מלאה בפינות אפלות, באלימות, בתכנים פורנוגרפיים ובפדופיליה. 

האם גם הילד שלכם נחשף לתכנים כאלו? ייתכן מאוד שכן. הרי מדובר בעניין פשוט כל כך. מספר לחיצות על כפתור העכבר – והוא שם. אבל גם את זה אפשר למנוע, על ידי ביצוע הפעולות הנכונות.

אם חיפשת שירותי חקירות פרטיות דיסקרטיים ומקצועיים, הגעת למקום הנכון!

מייחלים לדעת מה הילד שלכם עושה ממש ברגעים אלו? מרגישים עמוק בפנים, שהוא עשוי להיות מעורב במעשים מפוקפקים? אל תחכו לטלפון מתחנת המשטרה הקרובה ואל תחכו לטלפון מחדר המיון. היעזרו באנשי רשת חקירות ותהיו שקטים.

התקשרו עכשיו
השאירו פרטים

רוצים לדעת מה הילד שלכם עושה בחופש?

גם אם תרצו להתחקות אחר צעדיו ברחבי האינטרנט, תוכלו להיות בטוחים שהכל נעשה ברגישות הנדרשת ובחשאיות מוחלטת – כשבסופו של דבר, תדעו בוודאות האם הוא נחשף לתכנים לא רצויים כיום, מעקבים אחרי בני נוער מכל הסוגים, נעשים באופן קבוע על ידי הורים רבים, בכל רחבי הארץ. 

הורים דואגים, שבסך הכל רוצים לדעת שהכל בסדר, שהילד שלהם לא מעורב בשום עניין מפוקפק ושלא עובר עליו שום דבר רע. מבחינות רבות ומעיניהם של הורים רבים, מדובר בהצלה של ממש – צעד שהופך אותם רגועים הרבה יותר, גם בימי החופש הפרועים.

מעקב אחר בני נוער – זה לא חייב להיות כל כך דרמטי

ממבט ראשון, זה יכול להישמע דרמטי: מעקב אחרי בני נוער, מטעם סוכנות רשת חקירות, עם חוקר פרטי שמתחקה אחרי צעדיו של הילד – בחוץ או ברשת האינטרנט. זה אפילו מעט מרתיע חלק מההורים, אבל הם כנראה לא יודעים במה באמת מדובר. בפועל, זה הרבה יותר פשוט, הרבה יותר יעיל והרבה פחות דרמטי ממה שאתם חושבים.

 חוקר פרטי מטעם רשת חקירות אשר נשלח לעקוב אחר הילד שלכם, עושה זאת כך שהילד לא יידע על כך דבר, בשום צורה שהיא. הכל נעשה בצורה דיסקרטית, מבלי להפריע ולו במעט לאורח חייו והתנהלותו. החוקר המיומן יידע כיצד לתפוס מרחק ועדיין לצפות בנער, כך שבסופו של הערב, תדעו בדיוק מה הוא עשה ומה לא עשה.