ארגון יום הולדת מהסרטים בקלות

ארגון יום הולדת מהסרטים בקלות

ימי הולדת כבר מזמן אינם מסתכמים בעוגה, משחקי חברה ושקיות הפתעה. כל ילד רוצה שיום ההולדת שלו יהיה מיוחד ויצא דופן, וההורים נדרשים ליצירתיות, תכנון והשקעה על מנת להפיק לצאצא את המאורע האולטימטיבי. הפקת יום ההולדת בעצמכם היא מחווה מקסימה, אך לא לכולם יש את הפנאי, המרץ והיצירתיות הנדרשים. כיצד ניתן להקל על עצמנו כהורים, ועדיין לספק את הסחורה?

יום הולדת מחוץ לבית

אחת האופציות העומדות לרשותכם, היא חגיגה במתחם בילוי כלשהו. במקרים מסוימים תוכלו לסגור חלק מהמתחם במיוחד ליום ההולדת, זה תלוי בגודל המתחם, סוג הפעילות, ומספר הילדים שישתתפו בחגיגה. להלן מספר דוגמאות.

  • יום הולדת אתגרי בקיר טיפוס – אחד הטרנדים העכשוויים הוא מתחמי טיפוס, בהם תמצאו קירות טיפוס לכל הגילאים, הילדים ייהנו מחוויה מאתגרת ועם זאת בטיחותית, תוכלו לשלב כיבוד מועדף על הצאצא, והרי לכם חוויה מושלמת.
  • יום הולדת בקולנוע – חתן יום ההולדת וכל חבריו הולכים יחד לצפות בסרט בקולנוע, חוויה מרנינה לילדים, אתם רק צריכים לסכם עם בית הקולנוע את כל הפרטים, כולל כיבוד ומוסיקה.
  • יום הולדת בבאולינג – הזמינו את כל החברים לבילוי משותף בבאולינג, סכמו מראש על הפתעות הקשורות ליום ההולדת במהלך הבילוי.
  • יום הולדת לבנות בסטודיו לריקוד – אם הבת הולכת לשיעורי ריקוד, או פשוט אוהבת לרקוד, תוכלו למצוא מורות לריקוד המארגנות ימי הולדת לבנות. יום ההולדת יתקיים בסטודיו, הבנות יוכלו להתאפר ולהתחפש, והמורה תלמד את כולן ריקוד מיוחד ליום ההולדת.

יום הולדת מעוצב

את השדרוג הזה תוכלו לשדך לכל מסיבת יום הולדת, לא משנה היכן היא נחגגת. הפקת שולחן יום הולדת מעוצב הכוללת כרזת יום הולדת, כלי אוכל מעוצבים על פי סגנון יום ההולדת, הפתעות יום הולדת, דגלי יום הולדת ואפילו הזמנות, והכול מעוצב על פי הנושא שבחרתם, כולל שם הילד או הילדה. חברות שונות מספקות שירותי שולחן יום הולדת מעוצב, על פי הזמנה, מה שיחסוך לכם הרבה טרחה. כמו כן תוכלו להפיק שולחן יום הולדת מעוצב בכוחות עצמכם, עליכם לבחור את הנושא, בהתייעצות עם הילד, ואז לאסוף את האביזרים שיהפכו את שולחן יום ההולדת למופת של שולחן יום הולדת מעוצב. מפות, מפיות, צלחות, כוסות וסכו"ם צריכים להיות מאותו סגנון ומאותה משפחת צבעים, שיעבדו ביחד. שאר התוספות יכולות להיות בובות נושא, פרחים או ממתקים בעיצוב המתאים, תיבות אוצר קטנות למסיבת פיראטים, חיות למסיבת ג'ונגל, כדורי ספורט או כדורסל קטנים למסיבת ספורט ועוד כיד הדמיון והנושא הנבחר.


לסיכום

ארגון מסיבת יום הולדת יכול להיות משימה מהנה, קיימות חברות שיוכלו לעצב עבורכם את המסיבה, ואתם רק צריכים להניח את הפריטים במקומם. בנוסף, שולחן יום הולדת מעוצב ישדרג כל חגיגה, וגם אותו תוכלו להזמין מחברה, או לעצב בעצמכם. מה שלא תבחרו, שיהיה הרבה מזל טוב, ושתזכו ליהנות ביום ההולדת.