אבטחה סמויה

אנחנו חיים בעולם מסוכן. בזה אין ספק. גם האזרח הפשוט חשוף לאיומים כמעט בכל עת, כאשר במקרים אחרים האיום דווקא ממשי וידוע, אך התחושה היא כי אין הרבה מה לעשות נגדו. וזו טעות: אבטחה סמויה מקצועית מטעם צוות החוקרים של סוכנות רשת חקירות היא הפיתרון במצבים של איום וסכנה מכל סוג. 

מרגיש מאוים?

מהי אבטחה סמויה?

זהו שירות אשר ניתן על ידי אנשי מקצוע מנוסים, במסגרתו נפרסת רשת הגנה סביב הלקוח, בין אם הוא אדם בודד, קבוצת אנשים או ארגון. היתרון הגדול של האבטחה הסמויה הוא בעצם שמה: זוהי אבטחה שאינה נראית לעין, נותרת בפרופיל נמוך מתחת לפני השטח ומחכה לשעת הכושר המתאימה כדי לפעול. 

למאבטח סמוי יש יתרון עצום על פני כל מי שנמצא באזור. הוא מודע לכל המתרחש סביבו, רואה כל תנועה וחש בכל תזוזה. כך, כל איום ידוע או בלתי ידוע, יסוכל על ידו במהירות וביעילות. גורם ההפתעה הוא, כידוע, אחד המוטיבים המרכזיים במהלך תקיפה, אך כאשר התוקף מופתע בעצמו – הבעיה שלו גדולה פי כמה וכמה.

אבטחה סמויה - היתרונות והחשיבות

ההיגיון שעומד מאחורי משימות אבטחה סמויה הוא פשוט לגמרי: כאשר אדם מתכנן תקיפה, הדבר האחרון שיחשוב עליו הוא האפשרות לכך שייתכנו איומים גם עליו. כל כולו שקוע בתכנון וביצוע של האיום ולכן, הוא אפילו אינו מרגיש אם יש בקרבתו אדם אשר מתכוון לסכל את כוונתו. ולכן, אבטחה סמויה היא דבר יעיל ומבוקש כל כך.

מתחילים את תהליך האבטחה

כאשר אדם מרגיש או חושש כי הוא חשוף לאיום מצד גורם מסוים – גם אם זהותו של המאיים עלומה ואינה ידועה – אנשי הצוות המנוסים של רשת חקירות יבצעו את כל הבדיקות הדרושות כדי לאשש או להפריך את החשש הזה. 

אם יתברר כי יש צדק בדבריו של אותו אדם, יחל הצוות בפעולות אבטחה סמויה בשטח. צוות המאבטחים הסמויים אשר נבחרו למשימה הזו, הם אנשי שטח מהטובים ביותר בתחום. היכולת שלהם להיטמע בסביבה, לחוש אותה ולשלוט עליה היא בלתי רגילה, מה שמבטיח הגנה מקסימלית עבור הלקוח.

כיצד מתבצעת אבטחה סמויה בפועל?

במהלך משימות האבטחה הסמויה, יכולים אנשי הצוות לאתר מעקבים אשר מתבצעים אחר הלקוח, לגלות את שיטות המעקב של הגורם המאיים, להתחקות אחר דפוס ההתנהגות שלו והחשוב מכל: לאתר במהירות את מיקומו ואת מכלול האיומים שהוא יוצר. השלב הבא הוא כמובן נטרול מלא של האיום. 

כאשר המאבטח סמוי זוכה ליתרון גדול כל כך על כל גורם אחר שנמצא בסביבה הוא יכול לנטרל אותו לחלוטין בקלות, תוך הימנעות מגרימת נזק ממשי הן לאדם עצמו והן לרכוש. זוהי שיטת ההגנה המושלמת עבור כל אחד – שיטה שבה האיום מחוסל בצורה הנקייה ביותר.

אם חיפשת שירותי חקירות פרטיות דיסקרטיים ומקצועיים, הגעת למקום הנכון!

מייחלים לדעת מה הילד שלכם עושה ממש ברגעים אלו? מרגישים עמוק בפנים, שהוא עשוי להיות מעורב במעשים מפוקפקים? אל תחכו לטלפון מתחנת המשטרה הקרובה ואל תחכו לטלפון מחדר המיון. היעזרו באנשי רשת חקירות ותהיו שקטים.

התקשרו עכשיו
השאירו פרטים

הנכס שלנו - האנשים שמאחורי האבטחה

צוות המאבטחים הסמויים של סוכנות רשת חקירות מוכשר ומיומן גם באיסוף ראיות נגד האיום המדובר, במטרה להפלילו ולהביא למעצרו במידת הצורך. אנו רואים חשיבות עליונה בשמירה על שלומו של הלקוח שלנו, תוך ביצוע העבודה במסגרת החוק ובמסגרת שיתוף פעולה מלא עם המשטרה כוחות הביטחון.

 משימות האבטחה המבוצעות על ידי רשת חקירות מנוהלות על ידי יניב שחר, חוקר פרטי מומחה בענייני אבטחה סמויה וגלויה, אשר לאורך השנים הפעיל עשרות צוותי חוקרים במשימות מקומיות ובינלאומיות.

שומרים עליך עד נטרול מלא

השלב הבא הוא כמובן נטרול מלא של האיום. כאשר המאבטח סמוי זוכה ליתרון גדול כל כך על כל גורם אחר שנמצא בסביבה הוא יכול לנטרל אותו לחלוטין בקלות, תוך הימנעות מגרימת נזק ממשי הן לאדם עצמו והן לרכוש.

 זוהי שיטת ההגנה המושלמת עבור כל אחד – שיטה שבה האיום מחוסל בצורה הנקייה ביותר.