מידענות

כמעט לכל אדם ישנה כיום נגישות לרשת האינטרנט – אוטוסטרדת מידע רחבת מימדים, שלעיתים נדמה שאפשר לדעת באמצעותה כל דבר. ומה אם באמת תרצה לדעת הכל על אדם, חברה או ארגון? בשביל זה תזדקק לשירותי המידענות של מומחי רשת חקירות.

מידענות היא מקצוע לכל דבר. מקצוע בו החוכמה היא לדעת לדלות את הפרט החשוב ביותר, היוקרתי ובעל הערך, מתוך ים האינפורמציה בו אנחנו שוחים.

סוכנות רשת חקירות מתמחה באיסוף מידע דרך הרשת עבור לקוחותיה. אנשיה מנוסים ומיומנים בעבודה זו, כאשר בראשם נמצא פז שוורץ, אחד השותפים הבכירים בסוכנות – חוקר פרטי מהטובים בארץ בתחום המידענות, שקנה לעצמו לאורך השנים מעמד מכובד גם מעבר לים.

מדוע אתה זקוק לשירותי מידענות?

האם אי פעם ביקשת לדעת פרט חיוני על אחד מיריביך העסקיים, אך לא הצלחת להשיג אותו? כמה יועילו לך פרטים חשובים שלא ידעת על השותף עסקי החדש שלך? כמה יהיה שווה לך מידע רלוונטי על הארגון איתו אתה מתנצח בבית המשפט? ועד כמה אתה מייחל לאותו נתון זעיר שישנה עבורך את כל התמונה?

היום, כל שביב מידע, קטן וקשה להשגה ככל שיהיה, יכול להיות שווה מיליונים עבור אדם או חברה. לא פשוט להמחיש את התמונה הזו במילים, אך בעולם של היום ידע שווה כסף, והרבה מאוד.

החלטות שמשנות אסטרטגיות של חברה שלמה, פרטים שמשפיעים על פרויקטים ענקיים ומידע שיש בו כדי לדון חברה לשגשוג או לכישלון – כל אלו יכולים לקום וליפול רק בשל מחסור בפרטים שנמצאים בידי מקבלי ההחלטות. אל תיתן למקרה כזה לקרות גם לך.

כיצד זה מתבצע בפועל?

למומחי המידענות יש את האמצעים והכלים שלהם כדי לאתר את הפרטים החשובים לך. לאחר שנים של ניסיון בתחום, אנשי רשת חקירות יצרו מאגרי מידע גדולים וסיגלו לעצמם שיטות עבודה ייחודיות, אשר מבטיחות איתור מדויק וספציפי כמעט של כל פרט עליו תבקש מידע – בין אם מדובר בעניין מקומי או בינלאומי.

המידענות היא תחום שהולך וגדל בהתאם להתפתחותה האדירה של רשת האינטרנט וכיום, נוכל להציע לך איתור של פרטים שונים גם בדרכים שבעבר כלל לא היו קיימות, כמו הרשתות החברתיות, שלל מנועי חיפוש ומסדי נתונים אשר נגישים ופתוחים לשימוש הציבור (כאלו שהאזרח הממוצע כלל לא יודע כיצד להתמצא בהם).

בעניין זה חשוב להדגיש כי כל פעולות איסוף המידע שמבצעת סוכנות רשת חקירות נעשות בהתאם לחוק ולכללי האתיקה הידועים בעולם החוקרים הפרטיים. שום פרט אשר יועבר אליך לא יגיע בדרכים שאינן כשרות ובהתאם, הוא יוכל לשמש בעתיד – אם תרצה בכך – גם כראייה קבילה ומוצקה בבית המשפט.

לא רק מידענות – גם חקירות מחשב

אחד התחומים אשר מתפתחים היום בקצב לא פחות מרשים, הוא תחום חקירות המחשב, שלמעשה נחשב לחלק בלתי נפרד מפעולות המידענות שמבצע החוקר הפרטי. חקירות אלו מאפשרות לאסוף עוד ועוד פרטים ביתר קלות – אך לא רק.

מומחי מידענות מנוסים, יודעים כיצד לתרגם את הידע הרב שרכשו בעבודת המחשב, גם לטובת ביצוע ‘מעקבים’ דרכו: אנשינו יודעים כיצד לגלות האם נעשה ניסיון פריצה למחשב שלך, האם ישנם גורמים שונים אשר מנסים לדלות מידע לגביך דרך מערכת המחשבים בה אתה משתמש – ואף לעלות על עקבותיהם.

זקוק לפרטים על אדם מסוים?

חושש כי נעשה ניסיון לחדור למחשב שלך?

מומחי מידענות וחקירות מחשב עומדים לרשותך כל העת.

התקשר – 03-6294111

או שלח אלינו מייל: OFFICE@RESHET-INV.COM

Call Now Button