חקירות אישה

עולם החקירות הפרטיות הוא עולם של גברים. זו המציאות בשטח מאז ימיו הראשונים של המקצוע וגם היום, בעולם שבו הפער בין המינים הולך ומצטמצם, קשה לאתר חוקרת פרטית, בישראל בפרט ובעולם בכלל. דווקא מהסיבה הזו חקירות אישה – חקירות פרטיות שמתבצעות על ידי חוקרת ולא על ידי חוקר – יכולות להעניק ערך מוסף חשוב. כזה אותו יכולה להבטיח לכם סוכנות רשת חקירות.

אנשי הסוכנות – חוקרים פרטיים בעלי ניסיון עשיר – מקיימים שיתוף פעולה הדוק עם חוקרות פרטיות מהטובות ביותר בישראל. זהו שיתוף פעולה אשר נשמר למשימות מיוחדות, בהן נוכחותה של אישה בחקירה צפויה להשפיע במידה רבה על התוצאות שיושגו בסופה. בדרך זו, הסוכנות למעשה זוכה לדרך נוספת, ייחודית ויעילה במיוחד, להשגת המידע הדרוש.

לדבר אל הרגש, לגשת אל העניין מזווית שונה

נוכחותה של אישה בחקירה תשנה, במקרים רבים, את התמונה כולה עבור הנחקר או הנחקרת. נשים רואות את העולם בצורה שונה מגברים, מתבוננות אחרת בכל סיטואציה, יודעות כיצד לפנות אל הרגש ואיך ליצור אמפתיה והזדהות.

היתרון הגדול ביותר בניהול חקירה פרטית על ידי אישה, הוא בעצם היותה אישה. במקצוע הזה קשה, כאמור, למצוא נשים ולכן, חקירת אישה הופכת כבר בבסיסה לעניין יוצא דופן. עוד לפני העניינים הקשורים לדרך ניהול החקירה ואופייה, הנחקר תופס את הסיטואציה בצורה שונה, פשוט משום שמולו לא עומד גבר. ההימנעות מהסטריאוטיפ הרווח והיעדרה של הנוכחות הגברית בחדר, שומטת את הקרקע מתחת לרגלי הנחקר ופוגעת בכל ההכנות שעשה לקראת החקירה, בעיקר מבחינה מנטלית.

אותו עניין מנטלי, הוא שמהווה את היתרון השני שבניהול החקירה על ידי אישה. בין אם מדובר בנחקר שאנו מכיר את התחום ובין אם זהו אדם מתורגל ובעל ניסיון בחקירות, ניהול החקירה בידי אישה מותיר אותו לא מוכן, לעיתים עד חוסר אונים מוחלט. זוהי בדיוק הנקודה שתאפשר לחוקרת להשיג את המידע הדרוש להשלמת המשימה.

חקירת אישה: חבירה

עניין זה מקבל משמעות נוספת, חשובה מאין כמותה, כאשר מדובר בנחקרת ולא בנחקר. היכולות של כל חוקר פרטי מאפשרות לו להשיג את המידע הדרוש לו ללא כל קשר למינו של הנחקר, אך כאשר מדובר בחוקרת אישה – הדרך לשם תהיה פשוטה יותר. כמות המידע שתדלה החוקרת מהנחקרת, תהיה ברבים מהמקרים גדולה במיוחד.

כך, למעשה, מתבצע מהלך שנקרא חבירה: החוקרת ‘חוברת’ אל הנחקרת, הופכת להיות מעין חברה טובה או אפילו דמות אימהית, בניסיון לגרום לה לשתף בכמה שיותר פרטים חשובים וחיוניים להתקדמות החקירה. מדהים לגלות עד כמה עניין זה פועל שוב ושוב בהצלחה גדולה. היכולת של החוקרת לחשוב ולהביט בהתרחשות מאותו מקום בו נמצאת הנחקרת, הופכת גם את המורכבת שבמשימות לברת ביצוע.

חבירה אל נחקרות היא משימה אשר מצריכה יכולות חקירתיות גבוהות במיוחד, לצד אורך רוח, סבלנות ומוכנות להשקעה בלתי פוסקת. חקירות כאלו יכולות להימשך לא פעם גם חודשים ושנים, אך כמות המידע שנאסף בתקופה זו ואיכותו של אותו מידע, יבטיחו תוצאות בעלות ערך בלתי רגיל, בכל קנה מידה.

תלונות שווא, עלילות ועדויות שקר

במציאות של היום, מתקבלות במשטרה ונידונות בבית המשפט לא מעט עדויות ותלונות אשר מתבררות כשקריות. מתלוננים רבים מנצלים את הקלות הבלתי נסבלת בה ניתן להעליל על אדם עלילה מסוימת – בידיעה שעד שזו תתברר כמופרכת לחלוטין, שמו של אותו אדם חשוד והמוניטין שלו, ייפגעו לחלוטין.

לחוקרת הפרטית ישנן היכולות אשר מאפשרות לברר את המניעים לעניין עוד בראשיתם, הרבה לפני שהסיפור מתפרסם ומתפתח לכדור שלג מתגלגל. היכולת לחשוב בצורה אחרת, לנתח את המצב ברבדים רגשיים ומנטליים ולספק לנחקר או הנחקרת סביבה נוחה לחשיפת האמת, מוכיחה את עצמה שוב ושוב.

כאשר ניהול החקירה נמצא בידיה של אישה, התמונה כולה משתנה לחלוטין. זו הדרך להשיג את התוצאות הרצויות, גם בחקירות שנחשבות קשות מהרגיל.

זקוקים למידע רגיש וחשוב?

את החקירה הזו השאירו בידיה של חוקרת מנוסה.

התקשרו – 03-6294111

או שלחו אלינו מייל: RESHET.PI@GMAIL.COM

Call Now Button