מעקבים

אחת המטרות העיקריות בכל חקירה פרטית נוגעת לראיות המושגות בה: החוקר הפרטי נבחן על פי איכות הראיות שהוא מוסר ומצליח לספק ללקוח שלו, משום שאלו ישמשו אותו ברגע האמת, בעימות מול מושא החקירה – אם פנים מול פנים או במסגרת הליך משפטי. מעקבים מקצועיים המבוצעים על ידי אנשי רשת חקירות ישיגו לך את הראיות האיכותיות ביותר שתוכל לבקש.

מעקב הוא אומנות לכל דבר ועניין

המעקב הוא כלי המשמש לא מעט אנשי מקצוע בתחומים רבים – אנשי מודיעין, משטרה, צה”ל, שב”כ וכדומה. גם החוקר הפרטי משתמש באומנות זו כדי לדלות פרטים חשובים על אדם ולצבור ראיות מרשיעות נגדו. אבל, לא כל אחד מסוגל לבצע את האומנות הזו בצורה מושלמת. יש צורך בניסיון רב ובמומחיות בתחום כדי להצליח בהשגת היעדים.

המעקב כולל הסתוות מוחלטת בשטח, התחקות אחר פעולותיו של האדם אחריו עוקב החוקר הפרטי מבלי לעורר את חשדו, צמצום מרחקים עד למינימום ולעיתים אף השתלת אמצעי מעקב משוכללים או הקלטתו של אותו אדם. את כל אלו יצליח לעשות רק אדם מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

אנשי סוכנות רשת חקירות הם מומחים בעלי שם בתחום זה. אנו מבצעים מעקבים בדיסקרטיות ובהסתוות מושלמת, אך איננו מוותרים ולו לרגע על איסוף המידע החשוב ועל השגת הראיות הקריטיות להצלחת המהלך. בעזרתנו, כל מעקב אחר כל אדם שהוא – בארץ ובחו”ל – ישיג עבורך את התוצאות הרצויות.

יציאה למעקב – רק לאחר היערכות מדוקדקת

דינם של מעקבים רבים להיכשל עוד לפני שיצאו לדרך, וזאת מסיבה אחת בלבד: היעדר הכנה נאותה ומספקת. זהו כלל ידוע בעולם החקירות הפרטיות – לא ניתן לצאת למשימת עיקוב ללא איסוף מודיעין ראוי ומקצועי על האדם אשר אחריו יתבצע המעקב.

בהתאם לכך, מקפידה סוכנות רשת חקירות על היערכות מקצועית ורצינית לכל משימה מסוג זה. אנו אוספים את כל המודיעין הדרוש על מושא המעקב, מתחקים אחר שגרת יומו, לומדים את אופי עיסוקיו ולמעשה מכירים לעומק כל פן באישיותו. רק כך, אנו מאמינים שניתן לבצע מעקבים יעילים ומוצלחים באמת.

התאמה לאופי החקירה ולדרישותיך, הלקוח

אנשי סוכנות רשת חקירות מקפידים לבצע כל חקירה שהיא על פי בקשת הלקוח ובהתאם לאופי החקירה. אנו מבצעים מעקבים במסגרת חקירות רבות, וביניהן:

  • חקירות אישות
  • חקירות כלכליות
  • חקירות בנושאים בעלי אופי פלילי
  • מודיעין עסקי
  • איתור נעדרים או חייבים
  • חקירות אופי

מעקבים נחשבים למוצלחים מאוד בחקירות אישות, חשיפת בגידות וכדומה. במשימות מסוג זה, להתחקות אחר מושא החקירה ולמעקב יעיל וחשאי יש משקל עצום ותרומה אדירה למאמצי החקירה. כאשר המעקב נעשה בצורה טובה ומקצועית, הוא לרוב יישא פירות ויניב תוצאות חשובות – ראיות חד משמעיות נגד בן הזוג הבוגד, שאינן ניתנות לערעור.

כך או כך ובהתאם למצב אשר מובא לפנינו, נעמיד לרשותך את טובי חוקרינו ואם נידרש לכך – גם צוות עוקבים שיספק לך את התוצאות המבוקשות. חשוב לנו שתקבל לאורך כל התהליך את השירות הטוב והאיכותי ביותר ולצורך כך נקצה לך את מירב המשאבים להם תזדקק.

ביצוע מעקבים ללא חדירה לפרטיות

אנשינו מקפידים לבצע את המעקבים מבלי לעבור על החוק ובהתאם להוראות ולכללי האתיקה של המקצוע. אנו מאמינים כי הקפדה על סוגיה זו תשרת בראש ובראשונה אותך כלקוח, משום שכך תוכל להציג בפני כל דורש ראיות אשר השגת בדרכים כשרות וחוקיות, ללא תחבולות ו’טריקים’ מלוכלכים, שעלולים לבטל את תוקפן.

על כן, אנו מקפידים לבצע מעקבים ללא חדירה לפרטיות האדם אחריו אנו עוקבים, מבלי ליצור קשר עם קרוביו וחבריו של אותו אדם שלא לצורך להישמע להוראות המשטרה ואף לשתף איתה פעולה כאשר אנו מתבקשים לעשות זאת.

זו השקפתנו ובעזרתה אנו בטוחים שנוכל להשיג עבורך את מבוקשך, בדרך המהירה והאיכותית ביותר.

התקשרו – 03-6294111

או שלחו אלינו מייל: OFFICE@RESHET-INV.COM

Call Now Button