חקירות מחשב וסלולאר

מה מאפיין את השימוש במחשב ובסלולאר? מהן ראיות דיגיטליות? מתי מבצעים האזנות סתר?

המחשב והסלולאר הם אמצעי תקשורת שיכולים לשמש גם לאיסוף מידע, עבודה והעברת מסרים. כתוצאה מכך, גם המחשב וגם הסלולאר חשופים לפריצות ולסיכונים. בפועל, זה אומר שצריך לבצע חקירות מחשב וסלולאר על רקע חשד לדלף מידע או באופן יזום וכחלק מריגול תעשייתי. נוסף על כך, חקירות אלו מיועדות לחשוף את קיומן של עבירות מחשב – וזה הזמן הנכון להתעכב על מעטפת השירותים שנוכל לספק לך בתחום זה.

כל שירותי החקירות ברשת אחת

רשת חקירות היא הגוף המקצועי שאליו כדאי לך לפנות בשביל לתאם שירות מקצועי ואמין. היכרות עמוקה עם התחום והקפדה על חקירות לפי החוק הופכת אותנו לפרטנר דיסקרטי שישיג עבורך תוצאות. כעת, כל שנותר לך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר ולתאם שיחה עם נציגינו.

מאפיינים של חקירות מחשב וסלולאר

המחשב והסלולאר מאפשרים לבצע שלל פעולות כיוון שהם מחוברים לרשת האינטרנט. מהרגע שבו המכשיר הנייד או הנייח מחובר לאינטרנט, הוא הופך למכשיר חכם שיודע למסור ולקבל מידע. במקביל, החיבור לאינטרנט הוא גם זה שהופך את המחשבים והסלולאר לחשופים לפריצות, גניבת מידע, ריגול תעשייתי ושלל עבירות נוספות.

כלים לחקירה יעילה

החדשות הטובות הן שיש כיום כלים שמאפשרים לתאם חקירות מחשב וסלולאר בצורה דיסקרטית לחלוטין. מטרת החקירה היא מטבע הדברים לאסוף פורנזיקה, אך לאחר מכן גם להשתמש בהן על מנת לגבש כתב תביעה או הגנה ומסמך קביל מבחינה משפטית. כמו כן, חקירה מקצועית ושימוש בכלים חוקיים עולים בקנה אחד עם העקרונות הפורנזיים (הנוגעים לתחום הזיהוי הפלילי).

מה הקשר בין פורנזיקה וחקירות מחשב?

בדור הנוכחי של פורנזיקה מבצעים ניתוח מורכב של אירועי פשעי מחשב. בדיוק כמו חקירת פריצה פורנזית פיזית, גם במרחב המקוון וסביב מערכות תקשורת ומחשבים ניתן לאסוף ראיות דיגיטליות שקשה לערער עליהן. מידת האמינות והביסוס של הראיות היא זו שקובעת את ההבדל בין חקירה פורנזית ורגילה והיא גם מאפיינת את הכלים החדשים של חקירות מחשב וסלולאר.

סיטואציות שבהן כדאי להתחיל חקירה

איסוף ראיות דיגיטליות בחקירות מחשב, תקשורת, אינטרנט וסלולאר מתבצע במגוון סיטואציות. קודם כל, החקירה עצמה חשובה כאשר יש חשש לדלף מידע רגיש ממערכות ביטחוניות או ארגונים ממשלתיים. שנית, את החקירה ניתן לבצע באופן אקטיבי כדי ליזום ריגול תעשייתי או באופן פאסיבי על מנת להתגונן מפניו. כמו כן, חקירה שכוללת איתור האזנות סתר בסלולארי שכיחה בחקירות כלכליות ומיושמת בשלל סוגי מעקבים.

החקירה שמתאימה לך מתחילה עכשיו

נציגי רשת חקירות ישמחו להעמיד לרשותך צוות מיומן עם ניסיון בשירות ללקוחות פרטיים, מוסדיים וממשלתיים. אנו מבצעים חקירות במסווה בשטח ומציפים מידע שלא בהכרח קיים ברשומות ויש לנו התמחות מובהקת במידענות רשת. מבחינתך, השלב הבא הוא להשאיר פרטים באתר ולתאם מולנו חקירות מחשב וסלולאר לפני שיהיה מאוחר מדי.

Call Now Button